Про HISTOLAB
Преміальна ліпосомальна космецевтика HISTOLAB - це найпопулярніша новинка для здоров'я та краси вашої шкіри!

Косметичні засоби HISTOLAB відносяться до категорії космецевтики в зв'язку з високою концентрацією цінних лікувальних компонентів, що містяться в стовбурових клітинах, включаючи епідермальний фактор росту, фактор росту стовбурових клітин, плацентарний фактор росту, фактор росту фібробластів і цінні пептиди і вітаміни. У лабораторії HISTOLAB використовуються нанотехнології, що дозволяють "упакувати" лікувальні речовини в крихітні капсули-ліпосоми, завдяки чому вони здатні проникати через епідерміс і базальну мембрану в глибину дерми. В результаті активні лікувальні компоненти космецевтики HISTOLAB можуть забезпечити лікування та омолодження шкіри пацієнта у всіх шарах, а не тільки на поверхні.

Завдяки своїй високій ефективності косметика Histolab надзвичайно популярна в розвинених країнах Азії, Америки та Європи, а її безпека підтверджена численними тестами перевіряючих органів Євросоюзу та США.
Доктора рекомендуют
БЕЛЛА СІCTEK УКРАЇНА — є офіційним та ексклюзивним представником провідних світових виробників для естетичної медицини. Наші партнери-виробники Lutronic Corporation, Classys, Chungwoo, HISTOLAB є світовими лідерами у виробництві обладнання, препаратів та космецевтики для клінік естетичної медицини і салонів краси з медичними послугами.

Апарати та препарати Bella Systech вже давно завоювали ринки США, Канади, Євросоюзу, Японії та Південної Кореї. Провідні зарубіжні лікарі: пластичні хірурги, дерматологи і гінекологи обрали наше обладнання і препарати. Вони успішно працюють в провідних клініках світу та сертифіковані в США (FDA), Євросоюзі (CE) та Україні.

В Україні це молода компанія, але середній стаж співробітників в індустрії краси 10 років і всі ми експерти в нашій справі. У нас найширша лінійка апаратів, які ефективно, безпечно та комерційно вигідно вирішують будь-яке питання в естетичній медицині. Кращі клініки та лікарі в усіх містах України стали нашими партнерами, і ми пишаємося, тим, що робимо свій внесок у розвиток естетичної медицини нашої Батьківщини.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ім`я*
Телефон*
E-mail
Після оформлення замовлення, наш менеджер з вами зв'яжеться.
Партнеры
Інформація
Категорії
2021 © Всі права захищені
Контакти
03150 Україна м. Київ, ул. Василя Тютюнника 37/1
histolab@bella-systech.com.ua
Оплата на сайті